Otel Avize Temizliği

Otel Avize Temizliği

Bursa Otel avize temizliği hizmetimi camiler de bulunan avizelerin temizliği gibi yapılmaktadır. Cami ve mescitler de standart avizeler bulunur. Özel üretim ürünlerin bulunduğu camiler çok yoktur.

Otel ve konaklama yapıların da görselliğe daha fazla önem verildiğinden avizelerin mekana şıklık kattığı gerçeği ele alınarak özel üretim avizeler yaptırılmaktadır. Bu ürünler sıradan bir tasarımın dışın da üretilerek kullanılacağı alan da ön plana çıkarılması için daha belirgin tasarlanması gerekmektedir. Küçük parçalardan oluşturularak devasal bir boyutta görünmesi sağlanır.

Birbirine bağlantıları küçük kancalarla yapılması mümkün değildir. Herhangi bir yapıştırıcı madde kullanılması da mümkün olmadığından özel iplikler ile bağlantıları sağlamlaştırılır.

Avize temizliği nasıl yapılır?

Temizlik malzemesi üretilen avizelerin şekline göre değişmektedir. Özel ipliklerle bağlantı kurulan avizeler de kesinlikle bol su ve kimyasal kullanılmamalıdır. Eğer tutkal ve benzeri maddelerle birbirine dayandırılmış olan avize sistemi ise fazla olmamak şartıyla su kullanmayınız.

Buharlı avize yıkama sistemleriyle kullandığınız avizeler daha sağlıklı ve uzun ömürlü kullanılacaktır. Su ile temas ettiğin de paslanma, aşınma ve kopma ihtimali olan ışıklandırma sistemlerini yeni nesil temizlik sistemleriyle pırıl pırıl hale getiriyoruz.

Kullanılan avizelerin ölçüleri bizim için önemli olmadığı gibi kullanılacak her malzemeyi temin edebiliyoruz. Bizlerden fiyat alarak ürünlerinizin temizliğini yaptırabilirsiniz. Öncelikle belirttiğiniz adrese gelerek kontrol ediyoruz, gerekli olan tesisatı sizlere söyleyerek işlemin ne kadar süreceği ve nasıl yapılacağı hakkın da bilgi veriyoruz.

 

Bizimle çalışmak istiyorsanız :

Ofis     : 0224 245 01 16

Mobil  : 0532 492 93 60

www.bursacamihaliyikama.com

Otel avize temizliği

“bize güvenebilirsiniz, işimize dört elle sarılıyoruz..”