Hakkımızda

Bursa Cami Halı Yıkama hizmeti ve hakkımızda bilgi almanız için kurduğumuz sitemizi incelemenizi tavsiye ediyoruz. Bursa’nın hemen her bölgesin de mutlaka bir cami veya mescit temizliği yaptık. Referanslar sayfamızı ziyaret ederek hangi bölgede hangi camiilerin temizliğini üstlendiğimize şahit olabilirsiniz.

LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUN

İSMİMİZİ DEĞİŞTİRDİK

Daha evvel HATEM Halı Yıkama adı altın da hizmet vermekteydik. HATEM Halı ve Avize Temizliği olarak 2006 yılın da Hilmi AY tarafından kurulan firmamız, 2011 yılın da ev halılarının temizliğini yapmayı düşünmüştür. Bu düşünceyle oğullarına Bağlarbaşı mahallesin de bir halı yıkama açmıştır. 2017 Ekim ayın da ev halılarının temizliğini yapmayı bırakan Hilmi AY kurmuş olduğu fabrikayı devretmiştir. Devir işlemi sırasın da Hatem halı yıkama ismini de devretti.

Devredilen yıkamacı firmaya cami halı yıkama veya avize temizliği için arayanlar olduğunda dönüş yapılması yönün de bir anlaşma yapılmıştır. Belli bir süre bu şekil de devam ettikten sonra bu şekil de yürümeyeceği anlaşılmıştır. Bu nedenle tekrar bir isimle kendisini tanıtmaya çalışmaktadır.

Hatem Halı Yıkama veya Hatem Cami Temizliği diye bilinen firmamız artık DÖRTEL HALI VE AVİZE TEMİZLİĞİ olarak değiştirilmiştir.

İrtibat kurmak istiyorsanız : 0532 492 93 60 numaradan ulaşabilirsiniz.

Ofis : 0224 245 01 16